Mozaik Lambalar
22 Temmuz 2020

Mozaik Lamba

Mozaik Lamba

Mozaik Lamba dendiğinde aklımıza ilk olarak Tayyar Art Mozaik Gelmektedir.  Tayyar Art Mozaik Türk Lambası olarak bilinen mozaik lamba sanatını üst seviyelere taşıma amacıyla her geçen gün üzerine koyarak ilerliyor. Bu Konuda en zengin galeriye sahip olan web sitemizde ürün başlıklarımız;

istanbul mozaik lambaMozaik Lamba

Masaüstü Mozaik Lamba,

Deveboynu Olta Mozaik Lambalar,

Askılı Tek Zincir Mozaik Lambalar,

Askılı Üç Zincir Mozaik Lambalar,

İbrik Mozaik Lambalar,

Aplik Mozaik Lambalar,

Plafonyerler ,

Lambaderler ,

Avize Setler,

Silindirler,

Mumlar ,

Mozaik Lambalar da Tayyar Art Mozaik Farkı?

YÜZDE YÜZ EL YAPIMI

Mozaik lambaları, sıcak ve romantik bir ortam oluşturmak ve odanızı, iş yerinizi veya dinlenme alanınızı dekore etmek için kullanabilirsiniz. Türk tarzında tarafımızca eğitim almış usta ve deneyimli zanaatkarlar tarafından benzersiz bir şekilde yapılır.

EŞSİZ TASARIM

Türk mozaik lambası, hassas kesim parçaları kullanılarak benzersiz bir şekilde üretilmiştir, benzersiz bir lamba gölgesinde özel bir lamba deseni üretmek için dikkatlice bir araya getirilmiş kesilmiş cam parçası içerir.

YÜKSEK KALİTE VE DAYANIKLILIK

İstanbul Mozaik Lambalar kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Her ürün titizlikle ve dikkatlice kontrol edilmektedir. Nesiller boyu dayanacak şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli metal ve ekstra ince kesilmiş renkli camdan yapılmıştır. Cam solmaya karşı dayanıklı şekilde tasarlanmıştır.

ODANIZA BÜYÜK BİR İLAVE

Mozaik Lamba ile odanıza mükemmel bir ambians getirebilirsiniz. Şık ve her dekora uyan değişik modeller sayesinde kendinizi daha enerjik, güçlü ve verimli hissedersiniz. Ruh hali veya vurgu aydınlatması için mükemmeldir.

MAKSİMUM MEMNUNİYET

Kullanım kolaylığı ve tasarımı ile %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

Tayyar Art Mozaik

Cam mozaik alanında, 2000 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Tayyar Art Mozaik; makinelerden destek almadan ürettiği, tamamı el emeğine dayanan kaliteli ürünleriyle cam mozaik sektörünün lider kuruluşlarından biri olmuştur.

Tayyar Art Mozaik; alanında uzman, deneyimli ekibi sayesinde, yurt içi ve yurt dışında bulunan bayileri ve satış yerleriyle mozaik sektörüne yeni bir soluk getirmiş, cam mozaik lambalar üretimiyle sektörde adını duyurmuştur.

Sanatsal Cam Mozaik Çalışmalar üreten departmanını 2009 yılında kurarak, mozaik sektörünün faaliyet alanlarında ilklere imza atmıştır. Sanatsal Cam Mozaik tablolarını led ışığıyla aydınlatarak, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş ve tablodaki ışığın etkileyici bir şekilde yaşam alanlarına yansıtılmasını sağlamıştır.

Comments are closed.